Pohľady

 
 
 

Energie tela

Uvedené informácie nám pomôžu poznať samých seba na našej Zemi a ako súvisíme s energiou kozmu.

Celý článok...
 

Archanjeli - Strážcovia elementov

Duchovná úroveň je neoddeliteľne spojená s naším vedomím, pretože je všetko prestúpené silou mysle alebo svetlom.O  spolľahlivú komunikáciu medzi zdrojom Božského svetla a tým,  čo stvorilo vo viditelnom svete, sa starajú anjeli . 

Celý článok...
 

Farby v astralnej aure

Každá dobrá myšlienka, vychádzajúca z čistého srdiečka zjasňuje tmavé odtiene farieb, rovnako i naopak -farby tmavnú ak konáme sebecky. Ak sa človek úprimne modlilí a medituje vznikajú myšlienkami duše nádherné tvary a farby v dialke priestoru. Celé okolie sa potom zahaľuje do prekrásnej aury.Preto neusínajme bez modlitby duše, aby sme aj v jemnohmotných oblastiach duše boli chránení.

Celý článok...
 

Inkarnované anjelské duše

Anjeli sú bytosťami lásky.Z lásky prichádzajú a pomáhajú tomu, aby stvorenie malo svoj poriadok. Jednou z ich úlohou je podporovať zem a ľudí a podporovať ich v ich vývoji. Aby mohli túto úlohu plniť 'vteľujú sa do človeka. Mnohí ľudia ich vidia,rozprávajú sa s nimi , zbierajú sošky anjelov, čítajú o nich knihy .Pripadá im prirodzené nadväzovať s nimi kontakt.

 

Duchovia prírody

Kde sú duchovia prírody? Všade okolo nás v celej prírode......

Celý článok...
 

Nebeské bytosti

Anjeli sú bytosti čistého ducha prebývajúce v éteri. Otvorte dvere do milujúceho sveta anjelov, záleží len na Vás či tými dverami prejdete alebo sa miniete. Ak sa rozhodnete privolať anjelov do svojho života ako ja , začnite hneď teraz- aby ste dosiahli osoh z cesty lásky a svetla, najmocnejšej sily vo vesmíre.

Celý článok...
 

Anjel strážny

Nestihne ťa nijaké nešťastie a k tvojmu stanu sa nepriblíži pohroma, lebo svojim anjelom dá príkaz o tebe, aby ťa strážili na všetkých tvojich cestách.“ (Žalm 91,10–12)

Celý článok...
 

Prírodní anjeli- VÍLI

Sú to spoločníčky počas celého života.  Ľuďom pripomínajú detstvo a chránia ich pred bezbožnosťou a malichernosťami ich vlastného ega.

 

 

Celý článok...