Farby v astralnej aure

 
 
 

Farby v astralnej aure

Každá dobrá myšlienka, vychádzajúca z čistého srdiečka zjasňuje tmavé odtiene farieb, rovnako i naopak -farby tmavnú ak konáme sebecky. Ak sa človek úprimne modlilí a medituje vznikajú myšlienkami duše nádherné tvary a farby v dialke priestoru. Celé okolie sa potom zahaľuje do prekrásnej aury.Preto neusínajme bez modlitby duše, aby sme aj v jemnohmotných oblastiach duše boli chránení.

   

BIELA - je farbou vyžarujúcou Božieho ducha , najjemnejšieho éteru. V aure človeka sa vyskytuje len málokedy. Častejšie sa nachádza v kauzálnom tele.

PURPUROVO ČERVENÁ-  je prejavom  čestnej vzájomnej lásky a snahou pomáhať. Aj sa človek obetuje pre druhého,potom jeho aura žiari ružovo-svetlomodro-zlate. Sebaláska, náruživá zmyselnosť je prejavom hnedej prelínajúcej sa s červenou. Choroba tela sa tiež prejavuje červenou farbou v aure.

SVETLÁ ČERVENÁ- je prejavom lásky ku šetkým tvorom . Keď  vyšlemepozdtav s prianím Svetlo, lásku a spásu všetkým bytostiam a všetkému bytiu, potom v  našej aure žiarivibračné pole  svetlo červene. 

ORANŽOVA -  je výrazom ctižiadosti,sebeckosti a pýchy.

MODRÁ -  je prejavom nábožnosti a to vo všetkých odtieňoch. Ak je človek odovzdaný Bohu jeho vibravné pole v aure žiari svetlo modrou. Sýta modrá- je prejavom hlbokej viery a nekonečnej dôvery v Boha. Náboženský fanatizmus je prejavom farby modrej prelínajúcej sa s čiernou.

ZELENÁ - má noho odtieňov. Sýta svetlá zeleň je prejavom človeka  inšprovaného božou inteligenciou. Olivovo zelená- je prejavom získanej inteligencie poznaním.Šedá zelen s prelínajúcou sa čiernou poukazuje na chytráctvo a podvodné skolny a tiež poukazuje na vplyv temnej astrálnej dimenzie.

ŽLTÁ - svetlý odtieň je prejavom vysokej intuície a rozum z vysokého poznania.Tmavá  a  matná žltozelená je prejavom márnivosti a ješitnosti.

        

ŠEDÁ - je prejavom vnútornej osamelosti , opustenosti, smútku, strachu, depresií. Pri výbuchu hnevu sa prelínajú cez šedú červené blesky. Pocit pomsty sa prejavuje tmavošedou s červenými škvrnami.

HNEDÁ-  s červenými tónmy  je prejavom  faloše a skolnmi ku klamaniu. Matná hnedá bez lesku je prejavom lakomosti.Hnedá je jedna z najhorších farieb , spútavajúca astrálne telo s pocitom  zvierania a obtáčania hadom.. Depresie a melancholia sú prejavom hnedých škvŕn v šedom poli. Hnedozelená prelínajúca sa červenými čiarkami alebo paprskami prezrádza  nenávisť a so  zelenými bodkami poukazuje na žiarlivosť.

ČIERNA-je prejavom negatívnych vlastností. Myšlienky s výrazom bojovnosti, nenávisti, pohŕdania inými ľuďmi bezbožnosti, zlomyselnosti  a hlúposť dávajú aure čierne mráčiky. Rozum , láska, úsudok a trpezlivosť premieňajú menej dobré vlastnosti na vyššie a nechávajú ich presvetliť svetlým farbám.

Snaha počúvať viac naše svedomie ako  rozum dáva možnosť k vzniku krásnym pestrofarebným synfóniam.

Čisté vedomia sú preniknuté božím svetlom, kde v súlade a rovnomerne žiari bledomodrá- hlboká zbožnosť,žltá- poznanie, ružová- všeobímajúca láska, cyklámenová- fialkovoružová- informácie  a poznatky z vyššieho poznania. Takého vyžarovanie je veľká pomoc pre prírodu a všetky ľudské a jemnohmotné bytosti.