Trávenie

 
 
 

Trávenie

Dlhoročné skúsenosti , prenesené do praxe- bolesti- jednotlivých orgánov, chrbtice, zápalové procesy v tele, únava, smútok- depresie, pocit chladu,pocit prílišného tepla,  slabší zrak, pocit šumenia a hučania v ušiach, zábudlivosť, rôzne poruchy trávenia a   v neposlednej miere disfunkcia, bloky v pohlavných orgánoch. Je mnoho ešte nespomenutých príznakov , a teda ochorení hrubo hmotného - fyzického tela.          Sekcia sa priebežne dopľňa..

             

             Tráviaca sústava

Človek je tvor prirodzene starnúci, neuvedomuje si však že práve potrava je prvým krôčikom k opotrebovávaniu jeho telesnej schránky.  Ako? Len skúsenosti ma viedli k úvahe, ktorou sa pokúsim priblížiť proces starnutia buniek a teda aj úbytok energie tela. 

Pokiaľ sa telo dopĺňa cukrom , lepkom a mliekom (prolaktínom)  začne podliehať zvýšenej úrovni ohňa. Čo to vlastne znamená? vysýcha medzistavcové mazivo, a začína problém v miechovom kanály- čiže horúčka-zvýšená teplota.To už začínajú bolesti v celej oblasti chrbtice. Postupne sa prehrievajú vnútorné orgány , lymfatický systém sa zahusťuje.....